Jak to mawiał klasyk: "Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu"
Fotografia nie jest dla mnie wyłącznie pracą... fotografia jest dla mnie pasją, miłością, częścią mojego życia, której oddaję samego siebie. Specjalizuję się w reportażach ślubnych, a moją cechą charakterystyczną są ciepłe kadry pomalowane klimatycznym naturalnym światłem.
Uwielbiam nawiązywać nowe relacje, a dzięki fotografii poznaję wiele wspaniałych osób, którym mogę towarzyszyć w jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Z przyjemnością przyglądam się emocjom jakie pojawiają się na ich twarzach i łapię je w kadry, aby w kolejnych latach mogli wrócić do wspomnień i przeżyć na nowo te wspaniałe chwile. Nie jestem reżyserem, który ustawia w nienaturalne pozy z wymuszonym uśmiechem. W tym szczególnym dniu jestem uczestnikiem Waszego wydarzenia i stawiam na naturalność, spontaniczność oraz lekką atmosferę. Pomimo, iż w dniu ślubu będę blisko Was, staram się być niezauważalny, aby nie wywoływać zbędnego napięcia oraz uchwycić każdą kroplę emocji jaka pojawi się na Waszych twarzach. Dzięki artystycznej duszy oraz dozie szaleństwa, moimi fotografiami opowiadam historię o Was i Waszej miłości.
W fotografowaniu kocham to, że mogę uchwycić wrażliwość, piękno oraz dzikość w jednym kadrze. Pole do popisu jest ogromne, a ja w niczym się nie ograniczam.
Klienci o mnie:

Polecamy Artura z całego serca ! Jest prawdziwym fotografem z pasji, co widać po każdym zdjęciu ! Robi świetną robotę ! Jest w pełni zaangażowany, profesjonalny, ma dużo fajnych pomysłów na piękne ujęcia ! Swoim poczuciem humoru rozluźnia atmosferę zarówno na sesji ślubnej, jak i plenerowej - przebywanie z nim to sama przyjemność ! 😊😊 Reportaż, który dla nas wykonał jest bardzo klimatyczny, wzruszajacy, a zarazem wywołujący uśmiech na twarzy ! I dodatkowo ogromny plus za przepiękną oprawę !!
W naszym przypadku dopilnował chyba wszystkiego ! 🙈 Sam skontaktował się z nami przed ślubem, żeby omówić szczegóły, przycisnął do zrobienia sesji plenerowej, zaproponował miejsce, przygotował efekty specjalne i dotarł na miejsce mimo przeciwności losu (złapania kapcia🙈) !!
Polecamy bez wahania w 100 % !! I dziękujemy za przepiękną pamiątkę ❤️

Anita i Paweł


Polecamy gorąco Artura. Pełen profesjonalizm, super atmosfera podczas sesji jak i w dzień ślubu. Jakość zdjęć nas zaskoczyła wyglądają przepięknie i klimatycznie. Wszyscy zachwyceni galerią internetową, podczas imprezy goście nie czuli się skrępowani Artur jest praktycznie niezauważalny a jednak zdjęcia wyszły ekstra! Album prezentuje się bardzo pięknie jest bardzo dobrej jakości, pendrive zapakowany w piękne drewniane pudełko nawiązujące do naszego wystroju i stylu. Artur to bardzo sympatyczna osoba dzięki temu na zdjęciach nie widać stresu :) W pięknym stylu z klasą zostały uchwycone cudowne momenty w naszym życiu. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy z czystym sumieniem.
Maja i Piotr

Od samego początku wiedzieliśmy na co się piszemy, bo stawiamy na jakość 😄 - Artur stanął na wysokości zadania i zdjęcia wyszły cudowne. Nowoczesne, artystyczne zdjęcia z uchwycenie światlocienia, subtelne ujęcia, to coś co doceniam najbardziej i właśnie takie momenty dostaliśmy na fotografiach, do których z przyjemnością będziemy często wracać. To fotograf, który trafi w punkt każdej osoby, współpraca przebiegła świetnie. Jeśli chcecie mieć fantastyczną pamiątkę to serdecznie polecam ❤
Paulina i Mateusz

Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Artur był idealnym wyborem jako fotograf naszego najważniejszego dnia w życiu. Zdjęcia pokazują profesjonalizm, kreatywność i ogromny talent. Podczas samej imprezy był niewidoczny, a ujęcia pokazują, że uchwycił wszystkie kluczowe momenty i nie tylko. Sesja plenerowa po ślubie również była czystą przyjemnością. Serdecznie polecam i dziękuję raz jeszcze za piękne kadry! :)
Kasia i Wojtek

Nie spodziewaliśmy się że fotograf może mieć aż tak duży wpływ na nasz dzień :) Od samych przygotowań wprowadzał luźna atmosferę, doradzał, i jednocześnie uwieczniał te wspaniałe chwile. Genialnie współpracował zarówno z nami jak i Video, Muzyka czy managerem hotelu, wybierając idealne chwile na zdjęcia. Nie zaburzając ceremonii wesela. Efekt finalny zwala z nóg. Artur zaskoczy Was pomysłami i oryginalnością, wiec wasze zdjęcia będą napewno wyjątkowe. Dziękujemy ;)
Patrycja i Łukasz

Wybór Artura na fotografa ślubnego był strzałem w dziesiątkę. Już na początku byliśmy pod wrażeniem samego portfolio, jednak reportaż, który od Niego otrzymaliśmy, przeszedł nasze największe oczekiwania. Otrzymaliśmy reportaż pełen pięknych, naturalnych kadrów, do którego często z chęcią wracamy.
Pierwsze spotkanie z Arturem na sesji narzeczeńskiej, które odbyło się tydzień przed ślubem sprawiło, że byliśmy pewni, że wybraliśmy dobrego fotografa. Atmosfera w czasie zdjęć była na tyle swobodna, że całkiem zapomnieliśmy o stresie związanym z przygotowaniami, jak i z samą sesją, która była dla nas nowym doświadczeniem. W czasie ślubu i wesela Artur był niezauważalny, co później dodatkowo potwierdziły nam opinie gości. Sesja poślubna, podobnie jak narzeczeńska, była naprawdę udana, jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektów.
Możemy z czystym sumieniem polecić Artura jako fotografa ślubnego. Dziękujemy za piękne zdjęcia :)
Ola i Mariusz

Back to Top