Jak to mawiał klasyk: "Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu"
Fotografia nie jest dla mnie wyłącznie pracą... fotografia jest dla mnie pasją, miłością, częścią mojego życia, której oddaję samego siebie. Specjalizuję się w reportażach ślubnych, a moją cechą charakterystyczną są ciepłe kadry pomalowane klimatycznym naturalnym światłem.
Uwielbiam nawiązywać nowe relacje, a dzięki fotografii poznaję wiele wspaniałych osób, którym mogę towarzyszyć w jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Z przyjemnością przyglądam się emocjom jakie pojawiają się na ich twarzach i łapię je w kadry, aby w kolejnych latach mogli wrócić do wspomnień i przeżyć na nowo te wspaniałe chwile. Nie jestem reżyserem, który ustawia w nienaturalne pozy z wymuszonym uśmiechem. W tym szczególnym dniu jestem uczestnikiem Waszego wydarzenia i stawiam na naturalność, spontaniczność oraz lekką atmosferę. Pomimo, iż w dniu ślubu będę blisko Was, staram się być niezauważalny, aby nie wywoływać zbędnego napięcia oraz uchwycić każdą kroplę emocji jaka pojawi się na Waszych twarzach. Dzięki artystycznej duszy oraz dozie szaleństwa, moimi fotografiami opowiadam historię o Was i Waszej miłości.
W fotografowaniu kocham to, że mogę uchwycić wrażliwość, piękno oraz dzikość w jednym kadrze. Pole do popisu jest ogromne, a ja w niczym się nie ograniczam.
Klienci o mnie:
Back to Top