poznaj mnie

Jak to mawiał klasyk: "Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu"
Fotografia nie jest dla mnie wyłącznie pracą... fotografia jest dla mnie pasją, miłością, częścią mojego życia, której oddaję samego siebie. Specjalizuję się w reportażach ślubnych, a moją cechą charakterystyczną są ciepłe kadry pomalowane klimatycznym naturalnym światłem.
Uwielbiam nawiązywać nowe relacje, a dzięki fotografii poznaję wiele wspaniałych osób, którym mogę towarzyszyć w jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Z przyjemnością przyglądam się emocjom jakie pojawiają się na ich twarzach i łapię je w kadry, aby w kolejnych latach mogli wrócić do wspomnień i przeżyć na nowo te wspaniałe chwile. Nie jestem reżyserem, który ustawia w nienaturalne pozy z wymuszonym uśmiechem. W tym szczególnym dniu jestem uczestnikiem Waszego wydarzenia i stawiam na naturalność, spontaniczność oraz lekką atmosferę. Pomimo, iż w dniu ślubu będę blisko Was, staram się być niezauważalny, aby nie wywoływać zbędnego napięcia oraz uchwycić każdą kroplę emocji jaka pojawi się na Waszych twarzach. Dzięki artystycznej duszy oraz dozie szaleństwa, moimi fotografiami opowiadam historię o Was i Waszej miłości.
W fotografowaniu kocham to, że mogę uchwycić wrażliwość, piękno oraz dzikość w jednym kadrze. Pole do popisu jest ogromne, a ja w niczym się nie ograniczam.
Klienci o mnie:

Natalia & Kamil

Artur to wspaniały fotograf! Zdjęcia przez niego zrobione mają jakąś magię w sobie i od razu kiedy zobaczyłam jego prace, wiedziałam że znalazłam profesjonalnego fotografa o nieprzeciętnym talencie. Modliłam się o wolny termin i taki się trafił (nawet 2 razy, bo z przełożeniem ceremonii nie było problemu)! Artur jest bardzo otwarty, komunikatywny i empatyczny, do swojej pracy podchodzi super profesjonalnie, nie spinając się przy tym i oszczędzając młodej parze stresu Przemiły, zawsze pozytywnie nastawiony, z nienagannymi manierami, dobry i uczynny, nigdy nie stwarza dystansu, ma się wrażenie że rozmawia się ze starym przyjacielem. Potrafi zorganizować nie tylko swoją pracę, ale tez ludzi wokoło i zaangażować wszystkich w proces twórczy, dając ogrom swobody i naturalność w efekcie końcowym. Przy tym dbałość o szczegół jest godna podziwu. Zdjęcia które dostaliśmy przeszły nasze oczekiwania! Artur po prostu zatrzymuje najwspanialsze chwile!  Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy Artura, bo wiemy, że rzadko tak ogromna pasja łączy się z życiem zawodowym. Te zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka i ogrom miłych wspomnień.
Drogi Arturze jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Twoją wspaniałą pracę!

Paula & Michał

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem fotografa na Wasz najważniejszy w życiu dzień… to się nie zastanawiajcie tylko rezerwujcie termin u Artura! Współpraca z nim to najszczersza przyjemność jaką można sobie wyobrazić, począwszy od łatwości kontaktu z nim przed ślubem, w trakcie i po ślubie - wow! Odpowiada na wszystkie, nawet te najbardziej upierdliwe pytania Panny Młodej. Jeżeli chodzi o sam dzień ślubu… nie mam słów od pierwszej sekundy Artur tworzy niesamowitą, luźną i przyjazną atmosferę. Wychodzi z mnóstwem pomysłów jednocześnie totalnie współgrając z tym, jaką to Wy macie wizję na ten szczególny dzień.  Jest tak uprzejmy, pomocny, że w zasadzie w przeciągu już pierwszych 15 min tworzy taką atmosferę, jakbyś siedziała z dobrym przyjacielem, którego znasz od czasów szkolnej ławki. Jak ja to mówię - no KLIKA od razu. Można też stwierdzić, że jest trochę jak kameleon haha - totalnie nie narzuca swojej obecności, wtapia się w tłum, a finalnie po zdjęciach okazuje się, że jednak był z tym aparatem wszędzie i uchwycił każdy najważniejszy punkt Wesela, a jeżeli chodzi o finalne efekty zdjęć… Bajka! Sposób zapakowania wywołanych odbitek, dbałość o każdy szczegół, personalizowany pendrive, ilość zdjęć… no brak mi słów. Podsumowując - uważam, że Artur to nie tylko cudowny fotograf, ale przede wszystkim świetny człowiek.

Michalina & Tomasz

Artur to osoba zdecydowanie godna polecenia! 
Począwszy od stworzenia luźnej atmosfery i pomocy przed jak i w trakcie ślubu aż po sam końcowy efekt zdjęć. Zarezerwowaliśmy termin u niego jako pierwszego z usługodawców zaraz po sali i nie żałujemy. Stworzył świetną ekipę wraz z innymi i płynnie koordynował przebieg planu w trakcie wesela. Dostaliśmy również szybką rolkę na instagram jeszcze przed otrzymaniem zdjęć co było miłym smaczkiem, aż poczuliśmy mega klimat z tego dnia!
Bardzo dziękujemy za uwiecznienie ważnych dla nas momentów.
Pozdrawiamy!

Klaudia & Paweł

Zacznijmy od początku: kontakt z Arturem od samego początku był mega przyjemnością.
Zadawał ważne pytania apropo samej ceremonii, miejsca, pomysłu. Kiedy w całym zamieszaniu ślubnym zapomnieliśmy o kontakcie z nim, sam wysłał nam ankietę ze szczegółowymi pytaniami.
Podczas samej ceremonii ślubnej był bardzo blisko, rozbawiał nas swoim poczuciem humoru. Oczarował naszych gości swoją otwartością. Został nawet naszą kolejną druhną.
Uchwycił w magiczny sposób momenty o których nawet my byśmy nie pomyśleli.
Każde zdjęcie, które otrzymaliśmy jest opracowane do perfekcji.
Polecamy z całego serduszka,

Klaudia & Karol

Podjęcie współpracy z Arturem to wasza inwestycja nie tylko w pięknie uchwycone kadry z waszego ślubu i wesela ale również świetna komunikacja przed, w tracie i po waszym wielkim dniu. To jego poczucie humoru kiedy nie wiesz co ze sobą zrobić w stresujacych sytuacjach. To jego zaradność kiedy nagle się coś przysłowiowo odwali podczas uroczystości - zawsze chcę pomóc. To wysłuchanie twoich potrzeb próbując im sprostać. Wiele jest stresu podczas takiego dnia więc wybierając Artura kierowałam się tym, że będziemy przede wszysrtkim czuć się przy nim swobodnie!  A zdjecią? Zdjęcia mówią same za siebie, uchwycone w idealnych momentach. Z moim brakiem jakichkolwiek umiejętnosći pozowania do zdjęć nawet ja się sobie podobam! Szczerze polecam Artura jako fotografa!

Weronika & Hubert


Artur to cudowny, uśmiechnięty i sympatyczny człowiek. W jego towarzystwie czuliśmy się cudownie. Doradzał, pilnował wszystkiego, pamiętał o każdym szczególe. Podczas zabawy weselnej praktycznie niezauważalnie cykał fotki, a kiedy trzeba porywał nas na wspólne zdjęcia. Spełnił wszystkie nasze prośby. Był świetnym kompanem. Z czystym sumieniem polecamy. Artur jest wart każdej złotówki! Już nie możemy się doczekać efektu końcowego!

Karolina & Dawid

Polecam z całego serca Artura! Wszystkie ustalenia i najmniejsze szczegóły zostały spełnione. Wszystko dopięte w terminach. W dniu ślubu skutecznie rozładowywał stres swoim poczuciem humoru oraz cudowną osobowością. Miał fantastyczny kontakt z nami jak i również z każdym weselnikiem. Nie czuliśmy krępacji przed obiektywem, ponieważ w ogóle nie było go widać podczas zabawy - fotograf widmo, dzięki czemu większość gości czuła się kompletnie swobodnie. Jeśli chodzi o zdjęcia- tutaj nie muszę nic dodawać pełen profesjonalizm oraz wrodzone oko do najpiękniejszych ujęć i kadrów. Według mnie jeden z najwyższych możliwych poziomów. Nie zastanawiajcie się tylko wybierzcie tego zdjęciowego profesora, a na pewno się nie zawiedziecie. Jest najlepszy
Back to Top