Specjalizuję się w reportażu ślubnym. Moje fotografie nie są o mnie. Opowiadam w nich o Was i o Waszej historii. Charakteryzują się ciepłymi kadrami, które pomalowane są klimatycznym naturalnym światłem. 
Staram się być niezauważalny zachowując przy tym odpowiednią dozę empatii. Nie jestem reżyserem, a uczestnikiem dnia ślubu. Staram się abyście nie odczuwali mojej obecności.
 Zadbam o to, aby fotografie przypominały Wam, jaki wyjątkowy dzień wydarzył się w Waszym życiu.
Zapraszam do zakładki kontakt!
Klienci o mnie:

Polecamy Artura z całego serca ! Jest prawdziwym fotografem z pasji, co widać po każdym zdjęciu ! Robi świetną robotę ! Jest w pełni zaangażowany, profesjonalny, ma dużo fajnych pomysłów na piękne ujęcia ! Swoim poczuciem humoru rozluźnia atmosferę zarówno na sesji ślubnej, jak i plenerowej - przebywanie z nim to sama przyjemność ! 😊😊 Reportaż, który dla nas wykonał jest bardzo klimatyczny, wzruszajacy, a zarazem wywołujący uśmiech na twarzy ! I dodatkowo ogromny plus za przepiękną oprawę !!
W naszym przypadku dopilnował chyba wszystkiego ! 🙈 Sam skontaktował się z nami przed ślubem, żeby omówić szczegóły, przycisnął do zrobienia sesji plenerowej, zaproponował miejsce, przygotował efekty specjalne i dotarł na miejsce mimo przeciwności losu (złapania kapcia🙈) !!
Polecamy bez wahania w 100 % !! I dziękujemy za przepiękną pamiątkę ❤️

Anita i Paweł


Polecamy gorąco Artura. Pełen profesjonalizm, super atmosfera podczas sesji jak i w dzień ślubu. Jakość zdjęć nas zaskoczyła wyglądają przepięknie i klimatycznie. Wszyscy zachwyceni galerią internetową, podczas imprezy goście nie czuli się skrępowani Artur jest praktycznie niezauważalny a jednak zdjęcia wyszły ekstra! Album prezentuje się bardzo pięknie jest bardzo dobrej jakości, pendrive zapakowany w piękne drewniane pudełko nawiązujące do naszego wystroju i stylu. Artur to bardzo sympatyczna osoba dzięki temu na zdjęciach nie widać stresu :) W pięknym stylu z klasą zostały uchwycone cudowne momenty w naszym życiu. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy z czystym sumieniem.
Maja i Piotr

Od samego początku wiedzieliśmy na co się piszemy, bo stawiamy na jakość 😄 - Artur stanął na wysokości zadania i zdjęcia wyszły cudowne. Nowoczesne, artystyczne zdjęcia z uchwycenie światlocienia, subtelne ujęcia, to coś co doceniam najbardziej i właśnie takie momenty dostaliśmy na fotografiach, do których z przyjemnością będziemy często wracać. To fotograf, który trafi w punkt każdej osoby, współpraca przebiegła świetnie. Jeśli chcecie mieć fantastyczną pamiątkę to serdecznie polecam ❤
Paulina i Mateusz

Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Artur był idealnym wyborem jako fotograf naszego najważniejszego dnia w życiu. Zdjęcia pokazują profesjonalizm, kreatywność i ogromny talent. Podczas samej imprezy był niewidoczny, a ujęcia pokazują, że uchwycił wszystkie kluczowe momenty i nie tylko. Sesja plenerowa po ślubie również była czystą przyjemnością. Serdecznie polecam i dziękuję raz jeszcze za piękne kadry! :)
Kasia i Wojtek

Nie spodziewaliśmy się że fotograf może mieć aż tak duży wpływ na nasz dzień :) Od samych przygotowań wprowadzał luźna atmosferę, doradzał, i jednocześnie uwieczniał te wspaniałe chwile. Genialnie współpracował zarówno z nami jak i Video, Muzyka czy managerem hotelu, wybierając idealne chwile na zdjęcia. Nie zaburzając ceremonii wesela. Efekt finalny zwala z nóg. Artur zaskoczy Was pomysłami i oryginalnością, wiec wasze zdjęcia będą napewno wyjątkowe. Dziękujemy ;)
Patrycja i Łukasz

Wybór Artura na fotografa ślubnego był strzałem w dziesiątkę. Już na początku byliśmy pod wrażeniem samego portfolio, jednak reportaż, który od Niego otrzymaliśmy, przeszedł nasze największe oczekiwania. Otrzymaliśmy reportaż pełen pięknych, naturalnych kadrów, do którego często z chęcią wracamy.
Pierwsze spotkanie z Arturem na sesji narzeczeńskiej, które odbyło się tydzień przed ślubem sprawiło, że byliśmy pewni, że wybraliśmy dobrego fotografa. Atmosfera w czasie zdjęć była na tyle swobodna, że całkiem zapomnieliśmy o stresie związanym z przygotowaniami, jak i z samą sesją, która była dla nas nowym doświadczeniem. W czasie ślubu i wesela Artur był niezauważalny, co później dodatkowo potwierdziły nam opinie gości. Sesja poślubna, podobnie jak narzeczeńska, była naprawdę udana, jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektów.
Możemy z czystym sumieniem polecić Artura jako fotografa ślubnego. Dziękujemy za piękne zdjęcia :)
Ola i Mariusz

Współpraca z Arturem to sama przyjemność.
Czysty profesjonalizm, piękne zdjęcia, poczucie humoru, wiele cennych uwag.
Efekt końcowy zachwyca, a przygotowany przez niego album będzie wspaniałą pamiątka z tego wyjątkowego dnia.

Serdecznie polecamy
Agnieszka i Marcin

Back to Top